Comarch ERP XL jako rozwiązanie chmurowe!

Jak pokazują trendy ogólnoświatowe wykorzystanie środowiska chmurowego przez firmy od małych przedsiębiorstw po potężne koncerny staje się codziennością, czymś, co zdecydowanie ułatwia pracę oraz obniża koszty prowadzenia biznesu i jednocześnie nie wywołuje tylu lęków i obaw jak to miało miejsce kilka lat temu.

Kadra zarządzająca przedsiębiorstwami doskonale zdaje sobie sprawę w tego, jakie korzyści niesie za sobą wybór rozwiązań chmurowych do prowadzenia firmy. Firma Comarch SA od lat oferuje usługi chmurowe, jedną z możliwości jest korzystanie z zintegrowanego systemu do zarządzania klasy ERP – Comarch ERP XL właśnie w technologii chmurowej.

System Comarch ERP XL to rozbudowany funkcjonalnie program klasy ERP. System jest programem modułowym, poszczególne funkcjonalności są pogrupowane w kilkunastu współpracujących z sobą obszarach. Optymalna ilość oraz rodzaj modułów dobierane są na podstawie wnikliwej analizy potrzeb i specyfiki funkcjonowania firmy. Oferowany jest jako rozwiązanie w wersji serwerowej jak też w technologii chmurowe w modelu SaaS.

Możliwość korzystania z wersji chmurowej z dużego systemu klasy ERP jakim jest niewątpliwie Comarch ERP XL w chmurze jest przełomową ofertą na polskim rynku oprogramowania. Łączy w sobie ogromną funkcjonalność z komfortem pracy o dowolnej porze, z dowolnego miejsca, bezpieczeństwem przechowywanych danych, łatwą rozbudową systemu o kolejne moduły oraz atrakcyjną ceną. Jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych i innowacyjnych przedsiębiorstw.

Do najbardziej istotnych korzyści wynikających z pracy w modelu SaaS należą bezsprzecznie:

  • możliwość pracy w systemie Comarch ERP XL z każdego miejsca z dostępem do Internetu, o każdej porze dnia i nocy;
  • możliwość szybkiej pracy w systemie bez inwestowania dużych środków finansowych w początkowym okresie działalności;
  • brak konieczności inwestowania w rozbudowaną infrastrukturę techniczną oraz brak opłat stałych związanych z jej utrzymaniem;
  • bezpieczeństwo pracy, dostępu oraz przechowywanych danych w profesjonalnym Comarch Data Center;
  • dane zabezpieczone w pełni przed dostępem nieautoryzowanym czy jakąkolwiek ingerencją z zewnątrz;
  • dane przechowywane na kilku niezależnych serwerach, kopie bazy danych wykonywane w trybie 24 – godzinnym;
  • szyfrowanie danych przy pomocy 128-bitowego klucza SSL.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym POLKAS w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat rozwiązania Comarch ERP XL w chmurze.