POLKAS podbija rynek Śląska!

POLKAS jako wieloletni, autoryzowany partner trzech wiodących na polskim rynku producentów oprogramowania, firm Comarch, Soneta i Sage prowadzi szeroko zakrojone akcje sprzedażowe, marketingowe i promocyjne. Dotychczas głównym obszarem tych działań była Małopolska.

Od kilkunastu miesięcy drugą, równie ważną destynacją naszych działań jest rejon Śląska. Koncentrujemy się na głównych ośrodkach tej części kraju, wśród których wymienić należy przede wszystkim Katowice, Tychy, Bytom, Zawiercie, Gliwice, Sosnowiec, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Rybnik, Tarnowskie Góry, Rudę Śląską, Zabrze, Bielsko-Białą oraz Żywiec.

Mimo tego, iż zdecydowaną większość interwencji podejmujemy zdalnie, to nie da się uniknąć sytuacji, kiedy trzeba pojechać do Klienta na miejsce. W takich przypadkach dużym atutem firmy POLKAS jest dogodna lokalizacja, ponieważ mieścimy się w niedalekim sąsiedztwie autostrady A4.

Warto odnotować też to, że na Śląsku (w odróżnieniu od chociażby Podkarpacia i ściany wschodniej) działa dużo solidnych i uznanych firm, zajmujących się sprzedażą oprogramowania przede wszystkim Comarchu, ale też Sonety. Jednak POLKAS wygrywa z nimi jakością, terminowością oraz mimo wydawać by się mogło odległości – również ceną!

Wśród firm z regionu Śląska, które do tej pory nam zaufały wymienić można między innymi:

  •  firmę transportową Fortis Logistics z Katowic,
  •  firmę transportową Trade & Trans Expert ze Sławkowa,
  •  firmę projektową Solveere Sp. z o.o. z Sosnowca,
  •  techniczne przedsiębiorstwo wielobranżowe Polmar z Katowic,
  •  biuro rachunkowe Tax Empire z Bielska-Białej,
  •  firmę telekomunikacyjną Tele-Kom z Zabrza.

Nasze działania, a także przygotowywana strategia zmierza do zaproponowania konkurencyjnych warunków współpracy kolejnym Klientom z regionu Śląska. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani poznaniem szczegółów, zapraszamy do kontaktu.