Comarch e-Sklep – sukcesy i nowości

Zakupy internetowe to dziś codzienność. Wygoda, dostępność i łatwość korzystania z tej metody sprawia, że sklepy internetowe rozwijają się coraz szybciej i oferują coraz więcej. Comarch nie pozostaje w tyle. Już po raz trzeci został wyróżniony certyfikatem jakości nadawanym przez Ceneo najlepszym platformom e-commerce.

Od początku roku e-Sklepowi Comarchu zaufało już 650 firm – są to przedsiębiorstwa zajmujące się różnymi branżami, prowadzące zarówno działalność detaliczną, jak i hurtową, w tym opierające się o rozwiązania B2B. Popularność e-Sklepu rośnie także poza granicami Polski – w Szwajcarii, Austrii, Niemczech czy Francji, a to ze względu na szeroką funkcjonalność oraz systematyczny rozwój.

Rozwój ten odzwierciedlają kolejne wersje programu – właśnie udostępniono Comarch e-Sklep 2018. Nowa wersja wprowadza obsługę rabatów z Comarch ERP Altum, mechanizm edycji zamówienia, dodatkowe pola na zamówieniu, nowe statusy dostawy i płatności, wzbogaca też o nowe funkcje obsługę sprzedaży w modelu B2B. Zmiany dotyczą także kuponów rabatowych, aukcji Allegro i programów lojalnościowych.

Comarch udostępnił także e-Sklep Sync dla Klientów Comarch ERP Optima w modelu usługowym.

Szczegółowych informacji o nowościach i procesie aktualizacji udzielą Państwu nasi doradcy. Zapraszamy do kontaktu – 12 634 05 44 lub erp@polkas.pl