Coroczne spotkania użytkowników Comarch ERP XL – zapraszamy!

We wrześniu po raz kolejny odbędzie się seria tradycyjnych już spotkań z użytkownikami systemu Comarch ERP XL. Na spotkania te Comarch zaprasza właścicieli firm, osoby zarządzające, a także pracowników na co dzień stosujących to oprogramowanie dla firm produkcyjnych. To dobry sposób na wymianę wiedzy, doświadczeń, opinii i pomysłów z ludźmi, którzy znają system od podszewki, zarówno ze strony producenta, jak i użytkownika. Tym bardziej, że często są to ludzie, których doświadczenie w pracy z systemem rozpoczęło się jeszcze od wdrożenia CDN XL, który to system zarządzania produkcją w przedsiębiorstwie został później przekształcony w Comarch ERP XL.

Comarch kładzie duży nacisk na praktyczny wymiar konferencji dla wielu branż, co przekłada się na jej tematykę. W tym roku hasłem przewodnim jest digitalizacja. Wśród 11 punktów programu każdy znajdzie coś dla siebie. Prelegenci opowiedzą m.in. o tym, jak wykorzystać aplikacje mobilne w codziennej praktyce biznesowej, jak zabezpieczać firmowe dane, jak dzięki digitalizacji zdobyć przewagę na rynku, jak w 100% wykorzystywać możliwości systemu ERP w zakresie optymalizacji procesów oraz maksymalizacji zysków. Comarch przedstawi także szereg nowości, które usprawniają działanie systemu Comarch ERP XL i rozwiązań dodatkowych, takich jak WMS, Comarch ERP XL BI, obieg dokumentów, Comarch Retail POS czy samoobsługi pracowniczej Comarch HRM.

Dodatkowo na spotkaniu dostępne będą indywidualne konsultacje w Strefie Eksperta, gdzie przez cały czas trwania spotkania specjaliści Comarch będą do Państwa dyspozycji.

W konferencji można wziąć udział w pięciu miastach:

  • w Krakowie 20 września,
  • w Warszawie 25 września,
  • w Gdańsku 26 września,
  • w Poznaniu 27 września
  • i we Wrocławiu 28 września.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wszystkich zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą w rejestracji na to wydarzenie.