System ERP renomowanego producenta gwarancją spokoju firmy i bezpieczeństwa jej danych.

Wakacje dobiegły końca i wkraczamy w IV kwartał, kwartał w którym najwięcej firm podejmuje decyzje i konkretne kroki zmierzające do wdrożenia oprogramowania klasy ERP. Zintegrowane systemy informatyczne są obecnie bardzo popularne i wybór ich jest ogromny.

Warto poświęcić czas i energię na to, aby wybrać rozwiązanie renomowanego, znanego i uznanego dostawcy. Takim z pewnością jest krakowski Comarch. Systemy autorskie może i są nieco tańsze, może na pierwszy rzut oka wydają się lepiej dostoswane do potrzeb branży, dla której zostały napisane, jednak w przypadku problemów ich autora kłopoty mają również wszyscy użytkownicy danego programu, ponieważ pozostają bez wsparcia informatycznego.

Comarch działa poprzez sieć partnerów i w przypadku problemów z firmą Państwa obsługującą zawsze możecie Państwo przejść pod skrzydła POLKASU. Dysponujemy zespołem fachowców z zakresu Comarch ERP Optimy, Comarch ERP XLa oraz Comarch ERP Altum, a naszym klientom w ramach umów serwisowych gwarantujemy czas naszej reakcji.

Kolejnym równie ważnym powodem, dla którego warto wybrać stabilnego dostawcę IT są częste zmiany przepisów prawa, najjaskrawsze przykłady z ostatnich miesięcy to JPK, RODO czy split payment. Każdy właściciel firmy czy osoba podejmująca kluczowe decyzje wiedzą, że program do księgowania czy program do kadr muszą działać zgodnie z aktualnym stanem prawnym, inaczej można się narazić na dotkliwe kary. Wrażliwość na zmiany w przepisach w mniejszym stopniu ma wpływ na systemy CRM czy oprogramowanie dla przemysłu, jednak również w tych obszarach zalecamy aktualizowanie programu na bieżąco.

POLKAS jako niezależny dostawca sprzętu i oprogramowania gwarantuje Państwu dobór optymalnego systemu klasy ERP, oczywiście po uprzednim zaznajomieniu się z Państwa potrzebami i oczekiwaniami, a także perspektywami rozwoju.

Zapraszamy!