Tegoroczna edycja konferencji Partnerstwo Comarchu już za nami.

W pierwszej połowie października odbyła się w Hotelu Arłamów kolejna edycja konferencji Partnerstwo Comarch. Była to okazja do podsumowań oraz do przedstawienia przez Comarch planów rozwoju poszczególnych systemów, przede wszystkim Comarch ERP XL i Comarch ERP Optimy.

Dodatkowym smaczkiem tegorocznej edycji było 25 lecie istnienia tego krakowskiego potentata z rodzimej branży IT.

Wśród przedstawionych nowości na szczególną uwagę zasługują planowane zmiany w sposobie opłacania i realizowania zobowiązań wynikających z wykupu Comarch Asysty. Asysta ma być dwustopniowa i w zależności od wykupionego pakietu klientom przysługiwać będą z jej tytułu różne uprawnienia.

Planowane jest także czynne zachęcenie klientów do korzystania ze świetnego narzędzia do archiwizacji danych, jakim jest Comarch ERP iBard. O szczegółach tej akcji poinformujemy wkrótce.

Przedstawiciele firmy POLKAS otrzymali do testów urządzenie Comarch TNA służące do rejestracji i raportowania czasu pracy, którego jednym z głównych atutów jest to, że może współpracować zarówno z kartami RCP, jak również z aplikacją mobilną zainstalowaną na telefonie.

Nowinek było oczywiście dużo więcej, chętnie podzielimy się nimi z Państwem odpowiadając na pytania.

Ukoronowaniem konferencji był koncert zespołu Lady Pank, który wykonał swoje sztandarowe utwory, takie jak „Tańcz, głupia tańcz”, „Marchewkowe pole”, „Mniej niż zero”, „Zamki na piasku”, „Zostawcie Titanica”, „Zawsze tam gdzie ty” i szereg innych.