Comarch ERP XT rozrasta się o obsługę punktu sprzedaży!

Comarch ERP XT to system wspomagający zarządzanie mikro i małymi firmami. W zależności od wybranego pakietu pozwala na wystawianie faktur, kontrolę magazynu, prowadzenie księgowości oraz e-sklepu, a także raportowanie. Od niedawna system ten został rozbudowany o moduł obsługi punktu sprzedaży.

Moduł ten umożliwia szybką sprzedaż detaliczną, podgląd poszczególnych towarów, podpowiada najpopularniejsze produkty oraz produkty powiązane z danym towarem.

Dzięki zastosowaniu Comarch ERP XT POS można szybko wystawić paragon lub fakturę. Moduł obsługuje wiele form płatności, pozwala na przydzielania rabatu zarówno dla konkretnego towaru, jak i dla całego dokumentu, zawiera także intuicyjne podpowiedzi o wydaniu reszty. Wyszukiwanie towarów jest szybkie i wygodne dzięki przejrzystej liście towarów wraz ze zdjęciami. Łatwo można także sprawdzić szczegółowe informacje na temat danego towaru. Wygląd modułu można dostosować do indywidualnych preferencji użytkownika.

Moduł POS jest obecnie dostępny na urządzenia iPad – wkrótce będzie można korzystać z niego także na platformach i systemach iOS iPhone, Android i Windows.