Dlaczego warto zainwestować w digitalizację sprzedaży?

Comarch wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zaprasza na kolejne szkolenie online – tym razem dotyczące aplikacji mobilnych wspierających rozwój sprzedaży.

W wachlarzu swoich rozwiązań Comarch oferuje dedykowane aplikacje mobilne: Comarch Mobile Sprzedaż i Comarch Mobile Zarządzanie. O tym, jakie są ich zalety oraz jak z nich korzystać, by przyniosły jak najlepszy efekt, opowiedzą i zaprezentują Państwu eksperci Comarch.

Comarch Mobile Sprzedaż usprawnia codzienną pracę przedstawicieli handlowych. Pozwala na dostęp do aktualnych danych handlowych na tabletach i smartfonach, umożliwia sprawne tworzenie dokumentów sprzedażowych oraz planowanie i realizację wizyt u Klientów. Co ważne, aplikacja ta działa także offline, dzięki czemu chwilowy brak zasięgu w danej lokalizacji nie jest żadną przeszkodą do korzystania z aplikacji.

Z kolei Comarch Mobile Zarządzanie to świetne narzędzie dla dyrektorów, menadżerów i kadry kierowniczej. Dzięki niemu łatwo można planować kolejna działania, definiować plany sprzedaży efektywnie zarządzać zespołem sprzedaży oraz na bieżąco weryfikować efekty jego pracy.

Podczas webinaru aplikacje zostaną przedstawione w działaniu – zobaczymy, jak zmaksymalizować efekty wizyt handlowych, jak zdefiniowane plany sprzedaży pomagają osiągać wysokie zyski, oraz jak przedstawiciel handlowy i kadra menadżerska mogą wykorzystać liczne dostępne w aplikacji funkcje podnoszące efektywność pracy.

Webinar zaplanowany jest na 27 czerwca o godz. 11.00. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a wszystkich chętnych do udziału zapraszamy do kontaktu – 12 634 05 44 lub erp@polkas.pl – przekażemy informacje dotyczące rejestracji.

Przypominamy także o trwającej do 12 lipca promocji na aplikację Comarch Mobile Zarządzanie!