Comarch TNA w obniżonej cenie przez cały okres wakacyjny.

Podnoszenie efektywności pracy pracowników oraz coraz większy nacisk na samoobsługę pracowniczą są trendami, których wzrost w ostatnim czasie jest mocno zauważalny. Obydwa te aspekty dają się obsłużyć w ramach oprogramowania Comarch ERP, a konkretnie służą do tego Comarch HRM oraz Comarch TNA.

Ostatnio informowaliśmy Państwa o podwyżkach cen na Comarch HRM, jakie wejdą w życie od 1 lipca, teraz dla odmiany piszemy o promocji na zakup Comarch TNA.

TNA (skrót od angielskiego Time and Attendance) to rozwiązanie służące do elektronicznego ewidencjonowania czasu pracy za pomocą aplikacji Comarch oraz dedykowanych urządzeń. Dedykowane urządzenia to:

  • Comarch TNA Gateway – rejestracja czasu pracy odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej na Androida lub iOS.

  • Comarch TNA Gateway Plus – rejestracja czasu pracy odbywać się może za pomocą aplikacji mobilnej lub karty zbliżeniowej RFID.

Tylko do końca sierpnia jedno urządzenie Gateway nabyć można za 1 PLN netto, a Gateway Plus za 99 PLN netto. Są to opłaty jednorazowe za zakup urządzeń.

Warto podkreślić, że obydwa urządzenia dedykowane są do zastosowań wewnętrznych, nie są bowiem odporne na warunki atmosferyczne, takie jak np. deszcz czy mróz. Są one kompatybilne z systemami ERP firmy Comarch.