Comarch ERP XL – wersja 2019.2.1 już jest!

Comarch udostępnił najnowszą wersję systemu Comarch ERP XL. Zgodnie z obietnicami, ta wersja przynosi ze sobą funkcjonalną, przetestowaną możliwość współpracy z Comarch Retail POS. Dzięki temu program zapewnia możliwość wymiany danych między centralą a końcówkami POS, znajdującymi się np. w oddziałach firmy. Rozwiązanie to pozwala na działanie systemu także w przypadku, gdy nie ma połączenia on-line z centralą. POS daje taką możliwość, z gwarancją zachowania spójności danych i automatyczną wymianą dokumentów z Comarch ERP XL.

Nowa wersja to także usprawnienia w procesie budowania technologii produkcyjnych – nowe możliwości daje w tym zakresie przebudowana lista BOM. A jeżeli Comarch ERP XL jest wykorzystywany we współpracy z modułem HR, nowa wersja umożliwia parametryzowanie sposobu wykonywania kopii bezpieczeństwa.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami wymiany danych między Comarch ERP XL a Comarch Retail POS lub aktualizacją systemu do najnowszej wersji zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!