Oferta Comarch TNA zmienia się na plus już od 1 września!

Zazwyczaj „zmiany w cenniku” kojarzą się wszystkim – niestety – z podwyżkami. Tymczasem Comarch, w oparciu o rozmowy i konsultacje z użytkownikami usługi Comarch TNA, nie dość, że rozszerzył ofertę pakietów w usłudze, to jeszcze obniżył cenę najpopularniejszego pakietu dodatkowego.

Od 1.09 w ofercie TNA można zakupić nowy pakiet dodatkowy do 100 pracowników. Cena takiego pakietu to 49 zł netto miesięcznie.

Obniżona została cena na pakiet dodatkowy do 20 pracowników. Wg nowego cennika pakiet ten kosztuje jedynie 19 zł netto miesięcznie.

W związku z tymi zmianami usługi obecnych Klientów Comarch TNA zostaną dostosowane do nowych pakietów w najbardziej korzystnym wariancie.

Ważną zmianą w cenniku jest także możliwość zakupu samej usługi – do tej pory wymagany była zakup urządzenia Comarch TNA Gateway lub Gateway Plus. Zmiana ta związana jest z wprowadzeniem możliwości ręcznej rejestracji czasu pracy w aplikacji mobilnej i panelu www. To dobra wiadomość szczególnie na tych firm, których pracownicy pracują zdalnie i nie potrzebują urządzeń RCP.

Wszystkich zainteresowanych wdrożeniem Comarch TNA zapraszamy do kontaktu z doradcami POLKAS!