Comarch OCR od teraz dostępny również w ramach Comarch ERP XT.

Comarch ERP XT to proste narzędzie do prowadzenia firmy działające w chmurze. Nie jest to zaawansowany system klasy ERP jak Comarch ERP XL czy nawet Comarch ERP Optima, funkcjonalności XT są nieporównywalnie mniejsze, jednak w małych czy mniej wymagających firmach rozwiązanie to sprawdza się idealnie. Może być bowiem używane między innymi do:

  • wystawiania dokumentów sprzedaży,

  • prowadzenia magazynu,

  • prowadzenia książki przychodów i rozchodów (uproszczonej księgowości),

  • generowania i wysyłania plików JPK oraz deklaracji,

  • ewidencjonowania środków trwałych,

  • sporządzania zaawanasowanych raportów i analiz.

Dodatkowym atutem Comarch ERP XT jest integracja z Comarch ERP e-Sklepem oraz galerią handlową wszystko.pl, a także funkcjonalność POSa, czyli szybkiej sprzedaży detalicznej.

Nowością w XT jest współpraca z Comarch OCR. Dzięki temu każdy użytkownik otrzymuje co miesiąc możliwość bezpłatnego sczytania 20 dokumentów. Jeżeli ta ilość okaże się niewystarczająca, w każdej chwili można dokupić dodatkowy pakiet stron, które przechodzą na kolejny miesiąc. Warto zauważyć, że Comarch ERP XT funkcjonuje również jako aplikacja mobilna na Androida i iOS, dzięki czemu możliwe jest zeskanowanie i sczytanie dokumentów przy użyciu smartfona!

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani Comarch ETP XT i zastanawiacie się czy ten program będzie dla Państwa wystarczający, zapraszamy do nas. Prosimy o wiadomość na adres erp@polkas.pl lub telefon na numer 012 634 05 44. Wyjaśnimy czym różni się XT od Optimy i XLa, a także zaprezentujemy Państwu te różnice w praktyce.