Ważne wyróżnienie dla rozwiązań Comarch ERP dostępnych w modelu usługowym.

Od kilku lat popularność rozwiązań udostępnianych w modelu usługowym rośnie. Klienci doceniają elastyczność, wygodę, mobilność, niskie koszty początkowe oraz bezpieczeństwo chmury. Pandemia koronawirusa tylko wzmocniła ten trend.

Comarch jest jednym z wiodących dostawców w tej dziedzinie. Potwierdzeniem tego jest zdobycie pierwszego miejsca w tegorocznej edycji konkursu Marka Godna Zaufania. Plebiscyt ten organizowany jest rok rocznie przez instytut Kantar Polska, a jego zleceniodawcą jest konkurujący z Forbesem magazyn gospodarczy MyCompany Polska. W obecnej sytuacji, gdy znaczenie chmury bardzo wzrosło, wyróżnienie to jest dla Comarch szczególnie cenne.

Z punktu widzenia klientów ważne jest to, że ich dane przechowywane są na serwerach zlokalizowanych w Polsce, a ich poziom zabezpieczeń dorównuje tym stosowanym w bankach oraz w instytucjach publicznych. Dodatkowo oprogramowanie takie jak Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL tworzone jest w całości w Polsce i przez polskich specjalistów, co gwarantuje jego zgodność z tutejszym uwarunkowaniami prawnymi i obyczajowymi.

Chmura Comarch to szereg elastycznych narzędzi, gotowych do wykorzystania zarówno przez mikro i małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa produkcyjne czy dystrybucyjne. Na dzień dzisiejszy korzysta z nich już ponad 25 000 firm.