Kolejne wyróżnienie dla Comarch S.A., tym razem od Polityki

Krakowski Comarch jest wiodącym dostawcą oprogramowania ERP na rynek polski oraz rynki zagraniczne. Systemy takie jak Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL wiodą prym w swoich segmentach, a oprócz tego Comarch stale rozszerza swoją ofertę o nowe produkty, wśród których na szczególną uwagę zasługują:

  • Comarch OCR,
  • Comarch e-Sale,
  • Comarch TNA,
  • BI Point.

Oprócz tego Comarch świeci przykładem jako firma rzetelna i uczciwa względem pracowników, konkurencji, a także środowiska. Przejawem tego jest nagroda tygodnia Polityka – Biały Listek CSR, przyznawana we współpracy z Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz audytorem finansowym, firmą Deloitte.

Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie ankiet przeprowadzonych wśród przedsiębiorców, w których zadawane są pytania dotyczące poszanowania praw człowieka, ładu korporacyjnego, działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego, działalności prospołecznej oraz rzetelności i uczciwości w biznesie.

Nagroda Polityki potwierdza, że nie tylko biznesowe, ale również społeczne oblicze brane jest pod uwagę przy ocenie wiarygodności firmy.