Spotkanie użytkowników systemu Comarch ERP XL w tym roku odbędzie się w sieci

W drugiej połowie roku firma Comarch organizuje spotkania użytkowników systemu Comarch ERP XL, na których przedstawia swoje plany rozwojowe, wizje, a użytkownicy mogą wymienić się doświadczeniami oraz wysłuchać case study na temat najciekawszych wdrożeń.

W tym roku z uwagi na panującą sytuację epidemiczną spotkanie odbędzie się on-line w dniu 8 października. Prelekcje prowadzone będą z Centrum Innowacji Comarch Innovation Space. Pracownicy Comarch zaprezentują planowane zmiany funkcjonalne i wizje rozwoju systemu. Dla uczestników dostępne będą panele tematyczne z takich obszarów jak handel, księgowość, magazyn, produkcja czy automatyzacja oraz jak co roku – Strefa Eksperta.

Zbigniew Rymarczyk z Comarch poprowadzi prelekcje z następujących zagadnień:

  • „Strategia rozwoju systemu Comarch ERP XL”,
  • „Powszechna digitalizacja”,
  • „Innowacyjność jako źródło sukcesu”.

Oprócz tego zaplanowano wystąpienia trzech klientów – użytkowników systemu Comarch ERP XL, którzy opowiedzą o tym, w jaki sposób XL wspomógł ich biznesy. Będą to przedstawiciele następujących branż:

  • producent płytek ceramicznych,
  • firma z branży ogrodniczej,
  • dystrybutor kleju Kropelka.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a dla jej użytkowników zgodnie z tradycją zaplanowano ciekawe bonifikaty i zniżki w postaci kodów promocyjnych, jakie uczestnicy otrzymają po wypełnieniu ankiet. Kody będzie można wykorzystać na zakup rozwiązań Comarch ERP.

Zachęcamy do rejestracji już dziś!