E-learning Comarch ERP

Comarch dysponuje coraz bardziej rozbudowaną ofertą materiałów e-learningowych, z zakresu Comarch ERP ( Optima oraz XL).

E-szkolenia funkcjonują za pomocą prezentacji na żywo przeprowadzanych przez naszych COMARCHOWYCH najlepszych specjalistów. Tego typu rozwiązanie daje możliwość pracy w dowolnym czasie oraz miejscu, w swoim tempie i otoczeniu które jest dla nas najbardziej komfortowe, bez dodatkowych kosztów. Obszerne materiały prezentowane są za pomocą teoretycznych wyjaśnień oraz praktycznej wiedzy zaprezentowanej na filmach instruktażowych czy zrzutach ekranu, oraz pracy na żywym przykładzie. Każde szkolenie czy prezentacja, czy to online czy na żywo jest dostosowywana pod indywidualne potrzeby Klienta. Każda porcja wiedzy zakończona jest pytaniami sprawdzającymi.

Firma POLKAS wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, również prowadzi szkolenia oparte o indywidualne potrzeby przedsiębiorstw. Przeprowadzamy szkolenia online o wygodnej dla Państwa porze, zarówno podczas wdrożenia jak i w ramach wsparcia serwisowego czy bieżącego użytkowania systemu. Podczas szkoleń skupiamy się na Państwa potrzebach oraz pytaniach. Nie rezygnujemy także ze spotkań na żywo zarówno u Klienta jak i u nas, w biurze Polkas przy ul. Pasternik 94 w Krakowie.